Leksykon - U

U jak:

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE SPRĘŻAREK

Marcom Tech oferuje sprężarki o uniwersalnym zastosowaniu, które mogą być wykorzystywane w różnych branżach i procesach. Niezależnie od specyfiki działalności klienta, Marcom Tech dostarcza sprężarki, które zapewniają niezawodne dostawy sprężonego powietrza i spełniają specyficzne wymagania technologiczne. Dzięki temu, sprężarki Marcom Tech są elastycznym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw.

USŁUGI NAPRAWY SPRĘŻAREK

Marcom Tech świadczy usługi naprawy sprężarek różnych typów i marek. Firma posiada wyspecjalizowany zespół techników, którzy dokonują diagnozy usterek, przeprowadzają naprawy, wymiany części i regulacje. Usługi naprawy sprężarek Marcom Tech mają na celu przywrócenie sprzętu do pełnej sprawności i zapewnienie niezawodnej pracy.

UTRZYMANIE SPRĘŻAREK

Marcom Tech oferuje usługi utrzymania sprężarek, które obejmują regularne przeglądy, konserwacje i regulacje. Dzięki temu utrzymaniu, sprężarki są monitorowane i dbane o nie na bieżąco, co przyczynia się do ich długotrwałego i niezawodnego działania. Usługi utrzymania sprężarek Marcom Tech pozwalają klientom uniknąć nagłych awarii i utraty wydajności.

Uzdatnianie sprężonego powietrza

Uzdatnianie sprężonego powietrza to proces, który powoduje usunięcie cząsteczek oleju, wody oraz innych zanieczyszczeń.

Prawie każdy zakład korzystający ze sprężonego powietrza, musi zadbać o to, by sprężone powietrze było jak najbardziej czyste. Woda powoduje rdzę w istalacji, oraz może uszkodzić maszyny, olej nie może mieć styczności z żywnością, kosmetykami oraz produktami.

MARCOM TECH przyjmuje wyzwanie. W naszej ofercie znajduje się cała gama urządzeń służących do oczyszczenia sprężonego powietrza, w tym:

Osuszacze ziębnicze

Osuszacze adsorbcyjne

Filtry

Separatory

Czołowym dostawcą tych rozwiązań jest firma ATS: www.marcom-serwis.pl/ats

UŻYTECZNOŚĆ ENERGETYCZNA

Marcom Tech oferuje rozwiązania sprężarkowe zoptymalizowane pod kątem oszczędności energii. Firma dostarcza nowoczesne sprężarki o wysokiej efektywności energetycznej, które minimalizują zużycie energii elektrycznej i redukują koszty eksploatacji. Użytkownicy sprężarek Marcom Tech mogą cieszyć się oszczędnym i ekologicznym funkcjonowaniem swoich urządzeń.

Wróć do leksykonu