Autoryzowany dystrybutordari_logo

O Dari

Gama kompresorów śrubowych oraz tłokowych DARI obejmuje sprężarki z silnikiem o mocy od 1,1 do 75 kW. Sprężarki śrubowe i tłokowe DARI występują w wersjach z napędęm bezpośrednim oraz z przekładnią pasową, w wariancie olejowym oraz bezolejowym. DARI posiada w swojej ofercie również sprężarki o niskim hałasie pracy. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz kontrola na każdym etapie produkcji w połączenuiu z typowymi dla tych sprężarek cechami sprawiło że produkty DARI osiągnęły sukces skali globalnej.

Dari oferuje kompresory śrubowe o stałej i zmiennej prędkości obrotowej, aby zaspokoić każde zapotrzebowanie na sprężone powietrze. Zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw.

dari

Więcej informacji na stronie producenta:

daricompressors.com

To się liczy!

Zawory sprężarek są projektowane oraz produkowane bezpośrednio w fabrykach DARI przez co zapewniają wyjątkowo wysoką sprawność enegrgetyczną.

Wszystkie kluczowe podzespoły oraz komponenty kompresorów DARI są produkowane na najnowocześniejszych obrabiarkach cyfrowych, co zapewnia wysoką jakość poprzez stałą kontrolę procesu produkcji sprężarek.

Wentylatory, koła zamachowe i specjalne koła pasowe zapewniają świetną wentylację przez co gwarantują wytrzymałość oraz bezawaryjność każdego stopnia sprężającego.

Zainteresowany?