Autoryzowany dystrybutor Matteimattei_logo

Miło nam poinformować Państwa, że firma Mattei – producent sprężarek łopatkowych, doceniając dotychczasową, ponad 20-letnią współpracę z nami w obszarze serwisu i instalacji urządzeń, nawiązała z naszą firmą bezpośrednie relacje handlowe. W związku z tym możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi w zakresie dostawy i instalacji urządzeń sprężonego powietrza, a także napraw i serwisu. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Mattei w Polsce i posiadamy certyfikację na usługi serwisowe urządzeń Mattei.

Co wyróżnia Mattei?

  • 6 LAT GWARANCJI na sprężarki przemysłowe. (nie dotyczy sprężarek 1-3kW)
  • NAJWYŻSZA SPRAWNOŚĆ ENERGETYCZNA sprężarek łopatkowych.
  • Nawet 100 000 MTH PRACY ZESPOŁU SPRĘŻAJĄCEGO BEZ REMONTU głównego.
  • Najniższa prędkość obrotowa rotora nawet PONIŻEJ 1000 OBR./MIN.
  • Ponad 100 LAT projektowania i produkcji sprężarek.
  • 60 LAT ciągłego rozwoju technologii sprężarek łopatkowych.

To się liczy!

Cena zakupu jest zawsze istotnym czynnikiem, jednakże koszty energii i serwisu stanowią największą część utrzymania parku maszynowego. Oferta MATTEI znakomicie wpisuje się w ideę zrównoważonych kosztów dla każdego użytkownika sprężarek.

JAKOŚĆ SPRĘŻAREK MATTEI POTWIERDZONA W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI 6 – LETNIĄ STANDARDOWĄ GWARANCJĄ I 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE SERWISOWANIA PRZEZ MARCOM TECH DAJĄ KLIENTOWI PEWNOŚĆ I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS EKSPLOATACJI URZĄDZENIA.

Zainteresowany?